TMBK Partners jest firmą specjalizującą się w wytwarzaniu innowacyjnych produktów i świadczeniu usług w obszarze technologii materiałowych.

Doświadczona kadra ekspertów i specjalistów oraz nowoczesny zakład produkcyjny zapewniają naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych i produktowych. Nasi specjaliści – poza realizacją prac bezpośrednio na zlecenie naszych klientów – zaangażowani są od lat w liczne europejskie projekty, mające na celu opracowanie metod poprawy właściwości elektrycznych, mechanicznych i termicznych kompozytów.

Specjalizacją TMBK Partners jest produkcja termoplastycznych włóknin o gramaturze poniżej 50g/m2 oraz tasiemek z nanorurkami węglowymi (CNT-doped veils and strips). Produkty te wytwarzane są w skali półprzemysłowej z wykorzystaniem opracowanych przez TMBK Partners innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Usługi oferowane przez TMBK Partners obejmują przede wszystkim zagadnienia związane z integracją materiałów z nanorurkami węglowymi z materiałami i technologiami stosowanymi przez naszych klientów w celu nadania produktom końcowym oczekiwanych cech i właściwości.

Szczegóły naszej oferty w zakładkach Produkty i Usługi.

TMBK Partners jest jednym z trzech założycieli i udziałowców e-Platform – europejskiej organizacji, zrzeszającej firmy wykorzystujące innowacyjne komponenty i rozwiązania nanotechnologiczne dla poprawy właściwości mechanicznych, elektrycznych i termicznych kompozytów. W ramach e-Platform oferowane są następujące wzbogacone nanorurkami węglowymi komponenty:

  • veils / strips
  • buckypapers
  • prepregs

Więcej informacji w zakładce e-Platform.